بازنشستگان ,حقوق ,تومان ,هزار ,صندوق ,کشوری ,حقوق بازنشستگان ,هزار تومان ,افزایش حقوق ,میلیارد تومان ,صندوق بازنشستگی ,صندوق بازنشستگی کشوری ,ح

میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتمای و معلمان در سال 96

به گزارش سایت دفاتر الکترونیک ایران: مدیرعامل صندوق بازشستگی کشوری حداقل حقوق بازنشستگان تحت پوشش این صندوق را در سال ۹۶ ، یک میلیون و ۵۰ هزار تومان اعلام کرد .

محمود اسلامیان در حاشیه نخستین همایش تخصصی امنیت غذا ، سلامت و توسعه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اعتبار پیش بینی شده برای افزایش حقوق بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری را در سال آینده ۱۰۰۰ میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: بر این اساس حداقل حقوق این گروه از جمعیت کشور از ۹۰۰ هزار تومان سال ۹۵ به یک میلیون و ۵۰ هزار تومان برای سال ۹۶ افزایش می یابد .
وی با بیان اینکه تبعیض حقوقی یکی از دغدغه های بازنشستگان است ۲۵ درصد این افراد را حداقل بگیر اعلام کرد و افزود: امسال دولت ۷۰۰ میلیارد تومان اضافه بر بودجه برای بازنشستگان درنظر گرفت که توانستیم کف حقوق بازنشستگان را از ۷۵۰ هزار تومان به ۹۰۰ هزار تومان برسانیم و حقوق بازنشستگان از ۱۲ تا ۲۰ درصد به صورت پلکانی افزایش یافت.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: بر این اساس می‌توان گفت سال آینده دیگر حقوق زیر یک میلیون تومانی در میان بازنشستگان تحت پوشش صندوق نخواهیم داشت.

ادامه مطلب
منبع اصلی مطلب : دفاتر الکترونیک ایران
برچسب ها : بازنشستگان ,حقوق ,تومان ,هزار ,صندوق ,کشوری ,حقوق بازنشستگان ,هزار تومان ,افزایش حقوق ,میلیارد تومان ,صندوق بازنشستگی ,صندوق بازنشستگی کشوری ,ح
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : خبر افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در سال 96